MINI Cooper S
Mini 2.0 Pepper | Remus | 19" | Blue | Navi
Direct kopen, basisprijs: € 14.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.450,-
LEASEPRIJS: € 238,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper S |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 2.0 Pepper | Remus | 19" | Blue | Navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 augustus 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 115.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 238,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TJ-207-X |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.135 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.640 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Sport uitlaat
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Cruise control
- Sportstoelen
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bluetooth
- Wired pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schokdempers automatisch instelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel